YÜKLENİYOR

Medikal İstatistik

Medikal İstatistik Danışmanlığı

Medikal İstatistik

Medikal istatistik sağlık/tıp araştırmalarının vazgeçilmez bir unsurudur. Medikal istatistik alanında uzmanlaşmış kişiler, biyomedikal araştırmacılar, epidemiyologlar ve halk sağlığı uzmanları ile karşılıklı etkileşim halinde bilimsel araştırmaların, klinikteki doktor ve sağlık profesyonellerinin anlayabileceği bunun yanı sıra da hastaların yararlanabileceği biçimde tercümesinde rol alırlar.

Medikal istatistik yanlış kişiler tarafından uygun olmayan yöntemlerle yapıldığında ortaya çok hatalı ve okuyucuyu aldatıcı bilgiler çıkabilmektedir. Bunlardan dolayı medikal akademik araştırmalarınızın metodunun hazırlanmasından itibaren, hasta (denek) seçimi ve klinik araştırmalarınızın her aşamasında bir medikal istatistik uzmanının görüş ve yardımını almak, hem sizin için hem de akademik camia adına daha tutarlı ve faydalı sonuçlar elde edilmesini sağlayacaktır.

Sağlık/tıp camiasının uzun eğitimler sonunda emek ve masrafını yeri geldiğinde kendi öz sermayesi ile yürüttüğü tıbbi araştırmalar bazen uluslararası (SCI-E & SCI) dergilerde yayınlanabilecek kalitede bir özgün çalışma haline gelebilirken bazen de asistanlık sürecinin zorlu bir meyvesi olan tıpta uzmanlık tezinin vazgeçilmezi olabilmektedir. Fakat bu meşakkatli yolda elde edilen datalar/veriler (klinik sonuçlar & anket vb.) işinin ehli medikal istatistik uzmanları tarafından gerekli medikal istatistik testler ile çalışılmazsa araştırmanız heba olabilir.

Sadece medikal istatistik alanında hizmet veren firmamıza başvurarak, akademik araştırmalarınızda tıbbi & medikal istatistik desteği için sizde bizimle çalışan yüzlerce hekim ve sağlık profesyonelinin memnuniyetini elde edebilirsiniz.

Uzman doktor desteğiyle, uygun fiyat ve hızlı çözüm ortağınız medikaltez.com her an yanınızda…

Ekibimiz epidemiyoloji alanında uzman halk sağlığı doktorları ve serbest analistlerden oluşmaktadır. Sürdürdüğümüz medikal istatistik danışmanlık faaliyetleri kapsamında onlarca hekim'in yanı sıra, hemşirelik ve diğer sağlık çalışanı doktora öğrencilerine yardımcı oluyoruz.

Ofisimiz
Helenium Twins, B Blok D:70 Yeni Soğanlık Mah, 34865 Kartal/İstanbul
Sosyal Medya
Bize Ulaşın

Bize alttaki iletişim formundan ya da soldaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

<